KURUMSAL

KURUMSAL

Hakkımızda

Firmamız 1986 senesinde panjur plastiği üretimi ile sektörde yerini almıştır. Sonraları piyasanın ihtiyacına göre perde rayı ve binaların iç ve dış kaplamaları ile ürün yelpazesini genişletmiştir.

2007 senesinden beri piyasanın ihtiyacı doğrultusunda UV esaslı boyalar ile üretimini renklendirmiştir.

Müşteri memnuniyeti göz önünde tutularak ürünlerimizde yeniliklere gidilmiştir. Bunlardan bazıları, Tırnaklı Pervaz, 24X100 Lambiri, değişik ahşap desenlerde çeşitli mamuller gibi…

Ayrıca Türk Cumhuriyetleri ve Rusya Federasyonu ülkelerine hizmet verebilmek için Ukrayna’nın Odessa şehrinde bir işletmemiz daha mevcuttur. Kolaylık olduğu takdirde müşterilerimize oradan da hizmet verebilmekteyiz.

Bu arada müşterilerimizin üretim artıklarını en verimli şekilde değerlendirerek firmalara maddi destek sağlamaktayız. Lambiri ve Pervaz imalatımız ile firmalara özel imalat yapıp teknik destek sağlayarak projelerinizdeki detay profillerde de yardımcı olmaktayız.

Müşterilerimizin öneri ve istekleri doğrultusunda kendisini sürekli yenileyerek firmamız kendi binasında siz müşterilerimizin hizmetine devam etmektedir.

Hızlı hizmet anlayışımız ve başarma azmimizden aldığımız güçle, daima en iyisini yaparak uluslararası bir firma olmaktır.

Şirketimizin temel değerlerinden ödün vermeden, güçlü bilgi birikimimizi teknoloji ile birleştirerek, ürün hizmetlerimizle fark yaratarak, müşteri memnuniyetini arttırmak ve pazar payımızı geliştirmektir.

Kalite, gelişim ve güvenirlilik hedefi ile yola çıkan PAN Plastik PVC Plastic üretiminde Türkiye’ninseçkin firmaları arasında yer almayı amaçlamaktadır.